| Cinevaonline a întrebat:

Salut, sunt in clasa 6 si m-am indragostit de un coleg de clasa, dar nu sunt sigura ca lui ii place de mine, dati-mi va rog citeva sfaturi si sugestii ce sa fac. Dau funda :*

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie pe atunci e foarte usor sa vorbesti cu el doar sunteti colegi sau sa te muti langa el sa ii zici ca mai bine stai langa el ca sa vezi mai bine sau sa ii atragi atentie pur si simplu

Răspuns utilizator avertizat
| MariaIurascu00 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 6a :*. poti vorbi cu el pe mess, rade la glumele lui, zambeste-i, da-te pe langa el, incearca sa-i vorbesti frumos si calm cu un oare-care zambet, daca nu esti timida... ppoti chiar sa-i spui ca-ti place de el... si vedeti impreuna ce faceti. Succes! :*:*