| anonim_4396 a întrebat:

Deci, v-am spus ca unui baiat ii place de mine, din clasa a8-a, si recent, adica...mai demult, am aflat ca si prietenul lui cel mai bun ma place, si mi-a si cerut pe facebook sa fiu cu el. Deci ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege-l pe cel care iti place si vrei sa fi cu el

| milan9 a răspuns:

Respectă-ţi principiile, băieţii doar vin şi pleacă. Şi tu nu ai decât 14 ani...

| MrAlex a răspuns:

Tu decizi, nu noi happy il alegi pe cel care se comporta frumos cu tine, cu care crezi ca va merge si pe cel care iti place cel mai mult happy succes

| ДdД a răspuns:

Pai alege sa fi impreuna cu cel care iti place!

| JasminNoir a răspuns:

Bine, dar problema este ca mie nu imi place de niciunu din ei, si nu stiu cum sa le zic sa...ma lase odata in pace! Nu sunt singura fata din scoala! laughing