| βǿβǿ a întrebat:

Deci. Vi-am pove` de baiatul de care imi placehappy. Ieri ne-am pupat [mozolit pe limba voastra laughing ] dar ii o fata cu care nu ne suportam angry. ea are mai multi deodata, toata scoala o considera o... happy.
Ea este intr-o clasa cu baiatul respectiv happy, imi este frica sa nu spuna... aia ceva minciuni despre mine la baiatul de care imi place.
Ce sa fac?sad
Stiu ca baiatul ma place si tine la mine fff tare, eu la fel, dar... aia stica totulangry
cand ma vede pe hol incearca sa ma loveasca si ma injura, dar eu o ignor. stiu ca nu rezolv nimic daca o lovesc inapoi sau o injur.

dar totusi. ce sa fac?
e ffff enervantaangry.
HELP! Funda ♥

5 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Daca el tine atat de mult la tine, de ce inca mai e cu ea?thinking

| βǿβǿ explică:

Nu au fost impreuna si nici nu sunt
dar eu sunt certata cu fata aceea
si vrea sa se bage intre mine si el
si asta ma scoate din sariteangry

| UnZambetTeRog a răspuns:

Daca el tine la tine ii va da ei liber si te va crede pe tine.

| a_5373 a răspuns:

Spune-i cum se comporta curva aia cu tine, poate rezolva el problema!

| denisa_8775 a răspuns:

Pur si simplu nu o baga in seama, se va saturade tine iti zic eu iar referitor la baiat. daca tine asa de mult la tine, nu cred ca fata aia va va desparti! succes