| eudoareuuuu a întrebat:

Deseară vreau să fac o nebunie, vreau să mă intalnesc cu iubitul meu, pentru ca mi-e foarte dor de el nu ne-am mai intalnit de ceva timp, fetele stiu sentimentu, Problema este că nu ştiu cum să fac să pot ieşi din casă fara să mă audă Tata, Şi mai ceva eu am mai ieşit pe geam de mai multe ori, dar o singură dată m-a prins, si m-a certat rău de tot nu mai ma lăsat nimic să fac, parinţii mei nu sunt de accord cu relatia noastră, si vecinii iară daca mă văd, mă spun... ce pot să fac sa nu işi dea seama că plec ca sa nu ma vadă Vecini mai ma descurc ca ies usor, Tata de atunci nu am mai auzit să vină noaptea in camera la mine dar nu stiu ce să fac şi mie tare dor de el crying Muţumesc că nu ma jigniţi si că mă intelegeţi, dau fundiţă!

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ok deci,eu asa faceam acum un an cu iubitul meu laughing fiind pe aceeasi strada cu mine,eram super indragostita de el si inca sunt si ai mei nu erau de acord,ieseam pe furis din casa. Cand era vara, stateam in curte in foisor si plecam usurel pe poarta cand stiam ca e ora lui de somn, iarna asteptam sa adoarma bine si ieseam cat de incet puteam, luam cheia, incuiam usa... puneam perne in pat sa se vada ca as fi eu si aia era....se mai trezea dar nu ma prindea!
Bafta big grin

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Bag mâna-n foc că dormi pe preș... diseară

| mihai69 a răspuns:

Fă rost de mantia invizibilității de la amicu' Harry Potter.

| Lindoro a răspuns:

Bine ca stai la etajul 1 cel mult! Eu zic ca nimic nu mai conteaza atunci cand iubesti.Nu lasa pe nimeni sa stea in calea fericirii tale.Imbraca-te in culoare inchisa, nu fa galagie si iesi pe geam.

| Girlslovelife19 a răspuns:

Nu mai bine astepti sa te intalnesti cu el maine in oras la un suc sau intr-un parc. Daca tatal tau te prinde iarasi sau aude de la vecini ce ai facut iti va interzice de tot sa mai iesi cu el. Poarta o discutie serioasa cu parintii tai si explica-le ca tu ti foarte mult la el si el la tine. Trebuie sa te inteleaga si sa te asculte, dar eu cred ca parintii tai au un motiv pentru care nu accepta relatia. Cel mai bine ar fi sa fii deschisa cu ei si sa-i intrebi care este motivul pentru care nu accepta relatia. Sper ca te-am ajutat happy.

| EliiDouaPuncteTreiii a răspuns:

Vorbeste cu o prietena sa dormi la ea si iesi de la ea din casa cand parintii ei dorm ei ii zici adevaru' si gata