| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Detaliat,cum se comporta si ce atitudine are barbatul ideal pentru voi?

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Barbatul ideal e doar in carti, asa ca nu am cum observa atitudinea!

| WhiteLover a răspuns:

Barbatul ideal e persoana pe care o iubesti sau o vei iubi, dar totusi am sa-ti raspund.trebuie sa stie sa fie serios cand e vorba de o discutie,sa stie sa ia o fata in serios chiar daca ea isi propune cev nebunesc, sa o sprijine, sa stie sa ii aduca zambetul pe buze atunci cand are nevoie, sa fie si putin copilaros cand e cazul, sa ii acorde atentie insa sa nici nu ii interzica absolut orice.sa o asculte cand ea are nevoie sa vorbeasca cu cineva si sa ii arete ca pentru el doar ea e importanta.

| CosminutzaAdee a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine este cel pe care il iubesc chiar daca nu are un comportament si o atitudine chiar asa cum mi-as dori eu.