| meetyourmaker a întrebat:

Din moment ce iti spune o fata sa te tratezi de timiditate, cum fac sa scap de acest lucru!? Cand nu e ea prin preajma sunt miezu la tot dar cand apare ea ma rusinez urat si nu sunt asa distrat, ce sa fac!?

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Ceva imi spune ca nu era in preajma cand ai ales nick-ul happy atunci ar fi fost "makemewhatuwant" fara glume... "trag aer in piept ma indepartez incet" nu foarte departe doar cat sa fi "tu" adica acel "tu" care se poate controla. good luck.

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

M`am confruntat si eu de multe ori cu aceasta situatie tongue dar acum imi merge mult mai bine laughing tot ce trebuie sa faci e sa arati ca ai tupeu sa ii arati ca o poti domina oricand tongue daca tie iti este rusine ea isi va da seama. dar incearca sa-ti controlezi starea aceasta.sa fii indiferent tongue

bftwinking

| meetyourmaker explică:

Mai pe scurt, cum fac sa capat mai mult incredere in mine!?

| BruNNeTu a răspuns:

Sa imi trimeata cerere de prietenie :*

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003340270606