| Kennedy95 a întrebat:

Doar cunoscatorii! Este adevarat ca laptele ajuta la o erectie mai buna si de durata? sau cine stie ce alte alimente ajuta? Ofer FUNDA

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Http://www.getfit.ro/......siace.html

| mihai69 a răspuns:

Laptele - nu cred.
Alimente care ajută foarte mult: viagra, cialis, d-astea. Altele care se zice că ar mai ajuta: țelina, ridichea neagră, scorțișoara...

| neutrino a răspuns:

Laptele este o poveste, dar experienta este o realitate. Asadar, experimenteaza mai mult, si daca tot vei fi nemultumit, apeleaza la sfaturile unui medic.

| stark47 a răspuns:

Nu am auzit nimic de lapte.este posibil din moment ce contine calciu sa ajute la asa ceva
insa, pentru erectii mai de lunga durata subtantele care cresc pulsul sunt cele indicate, gen cele pe baza de alcool sau cofeina sau chiar si cele cu o concentratie mare de apa(pepenele)