| AmNevoieDeUnRaspuns a întrebat:

Salutare. happy... Ideea este ca patesc destul de des sa nu obtin o erectie suficient de puternica sau sa fie de durata...
Stie cineva niste pastile care te ajuta sa ai o erectie puternica si sa opreasca ejacularea rapida (ejaculare precoce)

Răspuns Câştigător
| RullerOfAllEvil a răspuns:

Ti-am raspuns in privat. happy

7 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Nu mai fuma si apuca-te de un sport sau macar sa faci ceva alergari 1-2-3 ori pe saptamana.

| AmNevoieDeUnRaspuns explică (pentru Vektor):

Nu are legatura...n-am fumat in viata mea si + joc fotbal de 3-4 ori pe sapt cate 2-3 ore big grin

| Vektor a răspuns (pentru AmNevoieDeUnRaspuns):

Cand faci sexuletz ai erectia slaba sau cand esti mod solo?

| AmNevoieDeUnRaspuns explică (pentru Vektor):

Cand sunt solo n-am probeleme

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Posibil sa fie o chestie psihologica (gen nu te atrage suficient persoana respectiva) sau una de ordin fiziologic (un vas de sange slabit).
Daca pentru prima varianta rezolvarea e simpla si evidenta, pentru ce-a de-a doua ar trebui sa consulti un urolog.

| AmNevoieDeUnRaspuns explică (pentru RullerOfAllEvil):

Ok... asta ca asta nu se intampla tot timpu si mizez pe prima varianta :d dar cu ejacularea rapida ma cam stresez ce solutii sunt impotriva ei... nu stiu ceva pastile sau ceva?

| RullerOfAllEvil a răspuns (pentru AmNevoieDeUnRaspuns):

Ti-am raspuns in privat. happy

| mariucaaa28 a răspuns:

Vinul rosu functioneaza la uniiwinking