| iasminhappypills a întrebat:

Draga TPU, a venit randul sa va cer o favoare mare, de dragul copiilor afectati de inundatii. Va cer 7 minute din timpul vostru liber, pentru a viziona acest video. Inca odata va rog nu evitati mesajul. Va multumesc pentru timpul acordat. http://www.youtube.com/watch?v=fDmQbLGCMlU

2 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Felicitari sincere pentru gestul vostru, ma bucur sa vad ca mai sunt tineri sensibili si cu sufletul langa semenii lor. Frumos si fondul muzical preluat dupa piesa lui MJ - WE ARE THE WORLD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte slab suna mai bine daca cant eu si ma inregistrez pe telefon... oricum este de apreciat faptul ca va intereseaza sa ajutati acesti copiii...bravo voua!