| iasminhappypills a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MYdu3NNMyco dau fundita pentru primul care o vede, ceilalti doar vizializati si enjoy pentru ca e foarte frumos:*:*:* merita 5 minute din timpul vostru liber

Răspuns Câştigător
| AndreeaVasile a răspuns:

Gata. fundita?!

5 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Foarte frumoasa. Funda?

| djdani2010 a răspuns:

Sa sti ca este foarte frumos si sti ce? melodia asta e de la we are the world foarte frumos :X mersi mult ca mi-ai dat link sa o ascult big grin

| blahblah_7366 a răspuns:

Eu am vazut funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai trebuie videoclip si muzica cantereti e mel mea preferata daca vrei detalii despre ei intra la TPU pe oarga.marina si ewu am cont da acum n-am mai intrat p eltonguesa iti placa in continuare e ff frumos

| oargamarina_5184 a răspuns:

Scz eu sunt cea care a scris raspunsul de mai jos anonim acum mi-am intrat pe cont daca vrei detalii contacteazama