| andra2000andra a întrebat:

Draga TPU vreau sa va intreb:-Cum il fac pe baiatul pe care il iubesc sa ma iubeasca daca el nu ma iubeste?

Iam intrebat si pe amicele lui si pe amicii lui si nu au stiut va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l tu insuti! asta va ajuta.cam aceeasi situatiewinking

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Fetele de obicei au ceva fermecator pentru un baiat.
De exemplu ochii : Sunt boala mea. Daca m-ai privi intens ma bagi in ceata sigur oh go on
Apoi poti face tot felul de gesturi incat sa ii dovedesti ca il placi si sa ii arati ca te porti diferit fata de cum te porti cu altii.
Poti sa flirtezi mereu cu el, sa ii dovedesti ca ai interes fata de el.
Sfat : Sa nu fii indiferenta cu el, vei strica totul. asta stiu din propia experienta.Ai grija "mai"

Răspuns utilizator avertizat
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu poti pe nimeni sa te iubeasca!
doar sa fie din nou cu tine sau nu stiu depinde de situatie si sai vine sentimentele inapoi pentru tine thinking!
sad ppa

| ProjectJackpot a răspuns:

Depinde de baiat, de tine, de relatia stabilita intre voi, de destin...
Viata nu este chiar asa de simpla.Mai sunt destui baieti in. rowinking
PS:Si daca incepi cu: "el e special", "e unic ", "nu mai gasesc ca el pe Terra", te inseli amarnic.(asa credeam si eu cu o fata, apoi s-a ivit una mai buna, apoi alta mai buna ca precedenta ei...)