| andrei3812 a întrebat:

Draga TPU vreau sa te intreb sint baiat si iubesc o fata.Nustiu cum sa fac ca sa ma iubeasca. ajutati-ma va rog.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Pai, poti incerca sa o "cuceresti" prin tot felul de gesturi mici dar dragute. Cateva complimente, poate gasesti un subiect de conversatie comun, poate mai incolo cand te decizi sa-i dezvalui sentimentele tale pentru ea ii poti da chiar un mic cadou. Totul este sa te imprietenesti cu ea si sa vezi daca atractia este reciproca. Crede-ma, daca va vedea ca te comporti atat de frumos cu ea sigur se va indragosti de tine. Funda?

| andrei3812 explică (pentru IoanaBogdana):

Amincercat cu toate in afara sa-i spun sentimentele mele.Voi incerca.Multumesc mult

| IoanaBogdana a răspuns (pentru andrei3812):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| Wanna_1916 a răspuns:

Depinde, mai intai ar trebui sa spui cam cum este fata, ce gen, ce ii place.