| Dlkee a întrebat:

Dragi baieti, ce ati vrea sa faca o fata in pat? Ati vrea sa va dezbrace ea? Sau ce... Ce va face sa va excitati rau? happy

8 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

-o fata in pat trebuie sa coase goblen;
-nu, sa nu dezbrace deoarece sunt baieti care se gadila;
-excita tabloul ei de familie cu parinti, bunici, frati, nasi, fini;
Sper ca te-am lamurit.big grin

| En3Rgi a răspuns:

Sarutari intense, alintarea dragonului... dragonu intra in pestera(scuzami vorbeletongue)

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru En3Rgi):

Sau limuzina in garaj laughing

| AfroBelgianu a răspuns:

Draga, fata

Saruturi intense, rupi nasturii de la camasa, si-l alinti cum poti mai bine. Eventual te exciti odata cu el.

Succes, AfroB blushing

| SarosBogdan a răspuns:

Logic sa se dezbrace ea, apoi sa il ajuti si pe el sa se dezbrace. Si cel mai pasionat/extrem lucru e sarutul si atingerile senzuale.
Parerea mea.

| igrek a răspuns:

Doar n-o stea să se uite. Fiecare ce apucă!