| SteauaROsie a întrebat:

Intrebare pentru baieti
daca o fata v ar propune sa faceti sex cu ea
ea fiind naspa(fizic)
ce ati face in cazul asta?

asa ceva este lagat de mine
o fata vrea sa o faca cu mine
trage de mine
vrea sa ma dezbracelaughing
insa eu nu prea vreau
ca nu ma atrage fizic

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Daca nu iti place deloc, nu o face, ca doar nu vrei sa vomiti acolo. happy
Daca nu e chiar Muma Padurii si poti sa prestezi, eu zic sa o rezolvi...se adauga la experienta si ii faci si ei un bine. happy

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu te atrage e simplu: ignor-o!

| gigiro a răspuns:

Nu faci sex cu o persoana care nu te atrage fizic cel putin. Daca ea insista, spune-i ca nu vrei sa fii violat.

| wildthing a răspuns:

Pentru bubu...
Noi suntem dezgustatori ca ne dorim o fata frumoasa (si nu neaparat cu silicoane, asa cum zici tu) dar voi nu sunteti dezgustatoare ca va doriti casa, piscina, masina ultimul ragnet aflate in dotarea unuia indeajuns de prost sa vi le ofere pe tava?!
Deci noi suntem niste goriloi ahtiati dupa sex, iar voi fetele sunteti aceste fapturi gingase, imaculate, mai presus de planul fizic al existentei...bineinteles. Hm!

| 666_7474 a răspuns:

Daca face chestia asta se numeste violhee hee Spune-i frumos sa te lase in pace ca nu esti atras de ea. Daca nu intelege, ingnor-o pur si simplu.

| Catalion a răspuns:

Al naibi ce esti tu rolling on the floor Trage tine a? De mine fug toate si pe tine te implora sa o faci cu ea laughing

OK, am glumit big grin Daca nu intelege de vorba buna si e disperara dupa hata hata, atunci spune-i unui amic de-al tau sa-ti ia locul.

| Loryoficial a răspuns:

Pune-i o punga pe cap si fw`te-o big grin

| Rooby a răspuns:

Frate ***-o da inchide ochilaughing

| Donytzu_1698 a răspuns:

Pai atunci spune NEXT si treci la urmatoarea

| Dumitru_8435 a răspuns:

Fwte cat mai mult ma.si protejat laughing

| NiKy_7124 a răspuns:

Zi saati dea in *** pace dao dracul de curva obsedata