| Superior a întrebat:

Dragii mei baieti (hah,i am gayyyy), voi va usurati in cada dupa ce ati facut dus?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa faceti voi superiorii?
Va faceti nevoile in cada, dupa care va scaldati acolo?
Wow, asa ceva rar imi este dat sa aud, ca de vazut, chiar este dezgustator!

| SG1995 a răspuns:

Tu faci dus in cada? Interesant, si nu eu ma usurez in timp ce sunt sub dus, si crede-ma este extrem de placut.

| Superior explică (pentru SG1995):

Ideea e ca intr-un top zicea ca asta fac baietii si eram curios ce fac altii.

| missfatadelatara a răspuns:

Cineva nu știe sa facă diferența dintre o cada și un wc...

| AndreiWeisz a răspuns:

Stiam ca multi gay sunteti jegosi, dar tu imi confirmi asta. N-ai ba si tu un wc sa te pisi?