| chiftelutacrocanta a întrebat:

Dragostea e doar oarba sau e si surda si nici nu miroase? Adica poti iubi o persoana urat mirositoare care injura si are si un chip hidos pe deasupra?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am citit intrebarea fara sa vad cine a pus-o. Cand am vazut cat retard exista in doua fraze mi-am amintit de existenta unui personaj: chiftea

| Mayhem666 a răspuns:

Pe bune, uite ce dragalas este :

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......5b13c0.jpg

Nu-i asa ca e adorabil?

| BlackRose03 a răspuns:

Pot iubi o persoana urat mirositoare cu un chip hidos daca si el ma poate iubi in egala masura si sa ma accepte asa cum sunt.Nu accept un limbaj vulgar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-am ales sotia, aceasta a trecut prin multe „filtre":
Nu suport oamenii care se imbata, care fumeaza, care injura, etc.
Cum am raspuns si la cealalta intrebare, fizic nu prea ma intereseaza (hidos si urat mirositoare). Este urat mirositoare pentru ca nu se spala.

| Dumbi a răspuns:

Nu pot iubi o astfel de persoana, cand ies pe strada trebuie sa am cu ce sa ma laud(nu femeie gen 90-60-90, o femeie normala, ce ai descris tu nu e o femeie normala, de fapt nu e o femeielaughing). Si plus d-asta am niste "standarde"… nu suport femeile care fumeaza, beau, etc. etc.
Daca tu esti asa, normal ca intelegi o femeie de genul.(no offenselaughing).

| 2P a răspuns:

Daca are bani o iubesti ca-n filme! laughing

| Horusss a răspuns:

Tu ai iubi o astfel de persoana?

Răspuns utilizator avertizat
| EuSuntCineva20 a răspuns:

Da, sa stii ca poti iubi pe oricine.

| chifteluțaqt a răspuns:

Da