| Gabi87 a întrebat:

Dragostea si Sexul in exces afecteaza mintile voastre deja atrofiate. Ma uitam mai devreme la televizor si erau 3 fete frumoase, stilul "pitzy" care abia au picat bacul. Plangeau de le curgeau mucii in gura si eu radeam cu lacrimi cand le vedeam, m-am simtit atat de bine si de implinit, parca as fi realizat ceva...constructiv cu viata mea. Cum sa nu razi de ele cand tot anul au chiulit si au baut, fumat, sarit dintr-o p*** in alta, iar apoi la final de an scolar vine si satisfactia lui Gabi cand le vede cu ochii umflati...fie de bataie, fie de la plans. Abia astept a 2-a sesiune, in seara asta ma-mbat.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

@Misogin tine-o tot asa, aceasta planeta este mandra sa te aiba!
meriti premiul pulitzer (fara zer).

29 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nimeni n-ar fi putut s-o spuna mai bine!
Multumesc Gabi, parca si eu m-am racorit un pic!

| mgtow a răspuns:

Sexul si dragostea afecteaza omul la aparatul genital si la prostia care o detine in cap, eu chiar ma mandresc ca sunt asexual poate sunt unicul om de pe planeta care nu vrea sa mentina relatii sexuale.

Abh
| Abh a răspuns:

Esti teribil de rautacios dar... sunt de acord cu tine.Traiasca invatatura!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De cand a murit Ceausescu nu mai trebuie sa ia toti bacu', dar au ramas parintii lor cu impresia asta. Acu' chiar n-are legatura ce au facut in timpul liber cata vreme mergeau la scoala sa invete, nu sa se dea cu oja.

| lolly a răspuns:

laughing Ok gabi, m-ai facut sa rad, da asa merita, alti trag tot anul sa scoata o nota buna, nu se duc in baruri si vorba ta la P*** asta merita. e rezultatul muncii lor pentru scoalahappy

| Klepto a răspuns:

Nu esti singurul care se distreaza cand vede asta.
Partea si mai frumoasa este ca din an in an pica mai mult elevei "silitori", deci ai asigurat o portie buna de ras in fiecare an.
Ce sanse sunt ca toti elevii sa invete macar odata in viata lor pentru unul dintre evenimentele cele mai importante din viata lor.

Profesorul meu zicea: "Avem nevoie si de maturatori."
Basescu a zis: "Avem nevoie si de ospatari."

Au pe undeva dreptate.

| NickiMinaj a răspuns:

Gabi, imi pare rau pentru tine, dar AM LUAT BACU'.

| liviu42 a răspuns:

Bravo! Ai dreptate, gandul le este numai la sex.

Răspuns utilizator avertizat
| BubuLina999 a răspuns:

Bv, chiar ai dreptate

| Graphee a răspuns:

- Cel mai de apreciat la tine este sinceritatea. Şi da, ai dreptate. Adică tot ei se plâng de rezultatele lor, după ce că nu au învăţat patru ani?! O fi şi sistemul de vină într-o oarecare măsură, dar nu în totalitate. Am văzut şi eu la televizor un 'copil' care se 'lăuda' oarecum că la biologie a luat 5 şi că a învăţat doar 3 săptămâni. De ce 3? Dacă a avut un an la dispoziţie... Revenind la subiect, şi părinţii plângeau pentru rezultatele lor, dar oare merită ei urmările rezultatelor copiilor?! Normal că nu.

Numai bine.

| andrada a răspuns:

laughing chiar ai dreptate

| push2gl a răspuns:

Esti tare frate de acord cu tine, cand le-am vazut ca tranteau telefoanele de suparare, parca erau tel. de vina ca ele au facut oral tot anul

| Lollipopy a răspuns:

Bravo happy

| Tiberius a răspuns:

Cum adica stilul "pitzy".E vreun stil asta? Ai cunoscut la viata ta doar strambe care mai au ceva in cap? Prietene sunt foarte multe fete dragute care mai si gandesc.Ce treaba ai tu cu ce fac altii? Daca fumezi nu poti sa inveti? Daca (te) f...i nu poti sa inveti? Are vreo legatura una cu alta? Si voi astia care va bucurati ca au picat multi bacul realizati putin ce presupune asta pentru un sistem social? Sau toti aveti 12-13 ani?

| TheSearcher a răspuns:

rolling on the floor) imi place ca le zici cu still rolling on the floor) pura comedie laughing)ai fi bun de comentator XD. laughing

| Annd a răspuns:

Dude,cata dreaptate ai, da-ti o funda laughing

| Ţiiţţţu a răspuns:

Deci frate u esti ft tare! bv. sincer ador sa citesc raspunsurile tale esti rautacios dar sincer cu toata lumea. de fiecare data cand vad un raspuns de a tau stiu ca o sa radlaughing

| Liviu a răspuns:

BlahBlah cumva ai picat bacu?
Il faci misogin?
Of Of cata maturitate pe capu tau.
El a vorbit la general draguta.
Nu ti-a facut tie vreun monument
Te simti cumva?
Imi pare atunci rau ( cred.)
Romania se duce de rapa.
Eu am vorbit la general nu am facut vreo referile la cineva anume in afara de domnisoara BlahBlah!
P.S Nu te juca cu ea draguta ca te scuipa de numai vezisad

| friday a răspuns:

Lor nu o sa le trebuiasca, oricum, scoala.De ce sa se mai "chinuie"?
Au invatat deja sa se descurce devil.

| OglindaOarba a răspuns:

Ce pot spune...esti genialrolling on the floor)) bv`o thumbs up

| RhoOphiuchi a răspuns:

Lol. Pai oricum, prea are toata lumea liceu si facultate. Eu zic ca mai e nevoie si de curve, femei de serviciu, ospataritze si vanzatoare de ziare. Noi sa fim sanatosi, grasi si frumosi.

| Crazygirl_5790 a răspuns:

laughing) de acord cu tine smug...sa ai pofta big hug si sa te gandesti si la altii whistling

| LolNope a răspuns:

Sunt perfect indeacord cu tine.

Cand le vad cum bocesc din cauza notelor obtinute tot de ele, este ca si cum as gasi toate cadourile pe care le vroiam in dimiineata de Craciun sub brad.
In seara asta fac eu cinste!

| butterfly_4698 a răspuns:

Adevarat graiesti maistre...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing rolling on the floor
esti tare stii care este chestia ca si acest gen de fete " pitzy" nu sunt inteligente si el cred ca daca sunt frumoase sau prea mataite bacul sau examenele in general se iau pe cur si ochi frumosi.ce pot sa zic stai linistit ca nu plangeau ca au picat bacul cred ca mai mult sufereau ca iubiti lor cu bani nu le mai datea bani pentru "shoping" eu cred ca de asta plangeau.dar stai linistit ca sa fii inteligent esti prost pentru ele ce este inteligenta in ziua de azi nimica, exista prostie, pitzy si cocalari la greu laughing.imi place intrebarea ta sincer.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebun de-a binelea omule rolling on the floor imi place stilu` tau tine-o bine si imbatare placuta

| MaryuZ a răspuns:

Din pacate copilasi astia de liceu nu prea stiu ce se intampla cu ei.Ele nu cred ca plang asa fara motivul,posibil motivul e ca taticul lor faimos si bogat le promitea ca le cumpara masina imediat dupa ce termina bac-ul.Din pacate privesc pe net si citesc ziarele online (da,nu ma aflu in Ro) si vad ca in fiecare an invatamantul romanesc se duce de rapa,pacat. Unde sunt olimpici draga prieteni? Unde sunt acei copii care se duceau la olimpiada si care se bucurau imens atunci cand castigau o carte si primeau coronita premiului intai, poate par cu vorbele mele batran, dar imi este dor de acele timpuri...

| lisapisica a răspuns:

Esti nebun de hazliu