| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Baieti voi ati plans vreodata de la varsta de 16 in sus?
Ati plans in fata iubitelor voastre?

Eu am plans la 18 ani de 2 ori in fata iubitei mele si nu imi e deloc rusine sa recunosc am plans pe tema ca ia voia sa fumeze.
Am plans in fata ei sa plang de fapt in lacrimi multe multe nu cu fata aia de strambacios imi curgeau lacrimile din ochi de nu mai vedeam in fata ochilor si a inceput si cand a inceput sa planga langa mine m-am oprit m-am controlat si am inceput s-o sarut.
Dar de ce unele fete vor sa fumeze unele nu si tot se apuca sa traga macar 2 fumuri?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Da am plans aproape de implinirea celor 16 ani cand i-am cerut iubitei mele a doua sansa si m-a refuzat. Mi-au curs lacrimi din ochii fara sa le pot controla.

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Ne-am certat ca doi prosti inloc sa ne iubim ca doi nebuni laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Nu ma laud cu asa ceva...( da laughing )

Răspuns utilizator avertizat
34 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Frate,tu faci o tragedie din orice. Nu stiu ce relatie aveti da' e super ciudata. Ba te musca de te invineteste, ba se baga sub pat. Acum chipurile esti tot tu victima.
Pentru mine e prea mult, am ramas fara cuvinte. Bietii de voi.

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

Vorbeste cea care isi umileste partenerul, hai sa fim seriosi, sa comenteze cei in masura sa o faca. Eu nu am facut-o.

| madyddd a răspuns (pentru Hakuouki):

Ok, ai luat-o prea personal. Ce am scris eu acolo nu are nici o legatura cu raspunsul meu de aici. Relaxeaza-te.

| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

Sunt relaxat, deci in partea aia minteai. big grin

| madyddd a răspuns (pentru Hakuouki):

De ce as minti? Ok, tu ai o problema cu mine.

| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

Suferi de sindromul persecutiei?

| madyddd a răspuns (pentru Hakuouki):

Ok, deja devii ciudat. Inceteaza cu asta. Nu am mintit cu absolut nimic, nu-ti vad logica. Si nu, dragul meu chiar nu sufar de nimic. Iti multumesc pentru raspuns, imi e folositor. Bafta!

| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

Ceau draga, ma bucur ca ti-am fost de folos. Uite inca un raspuns, mergi la oftalmolog, nu te va ajuta sa gandesti logic, doar sa vezi, dar e un inceput.

| Adiii23 a răspuns (pentru Hakuouki):

Lasa fata in pace laughing Nu o mai certa ca nu are rost, oricum nu o sa te asculte si o sa creada ca esti vreun nebun laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Adiii23 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Am raspuns pentru Hakuouki. Dar vad ca nu mai sunt comentariile

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma asta face misto de noi cum zice si @madyddd. I mean come on pe langa perversiunile enumerate mai sus acuma ai inchis-o in wc. Urmeaza sa ne spui ca nu era baia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkAndDreary a răspuns:

"Ati plans in fata iubitelor voastre?"
-D.da

| RedDeath a răspuns:

Eu sunt fata, nu am avut cum sa plang in fata iubitei. Si nu, nu am plans in acest caz in fata iubitului.
Daca vrei sa obtii ceva, impune-te! Daca plangi in fata ei te va considera slab. Santajeaz-o cu ceva, ca nu mai ii dai ceva, nu ma ifaci ceva, sau faci ceva ce ei nu ii place asa cum tie nu iti place fumatul. Acestea sunt solutiile care realmente dau rezultate.
Eu nu fumez si nici nu am tras vreun fum. Nu sunt tampita sa imi tot scurtez viata cu cate 3 minute din prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Si ai reusit ceva, aratandu-i ''partea ta sensibila''?

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns:

laughing Nu mai sunt cu ea de atunci ( mullt timp ), dar a fost singura si sper ca ultima fata pentru care am plans. No haide tongue

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

Esti un fatalau! Te va parasi! Fetelor nu
Le
Place asa ceva...
Esti prea
Sentimentalist, vei fi luat de fraier

| CodrutEnergy a răspuns:

Cred ca postezi la misto.
ce dracu' ai boci pentru o alegerea ei, care nu te afecteaza? o priveste doar pe ea! Are libertatea sa decida ce si cum cu organismul ei si tu n-ai ce comenta de fapt...

dar tot cred ca nu e pe bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Adiii23 a răspuns:

Ciudata povestea. eu inca nu am apucat sa plang in fata iubitei. si nici nu cred ca o s-o fac vreodata. Daca iubita mea ma vede ca plang isi pierde si increderea in mine chiar daca nu o sa imi zica si o sa incerce sa aiba grija de mine. eu nu vreau asta vreau sa am eu grija de ea si sa se simta cat mai bine

Răspuns utilizator avertizat