| Marius22222222222 a întrebat:

După actul sexual după ce ejaculez a doua oară ejaculez ft greu.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Astepti pana a doua zi pentru o alta partida.Nu e necesar sa o faceti de mai multe ori pe zi.

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Cam rar sa mă țină decât un număr

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

Asta sa fie ultima problema din lume.

6 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Ejacularea nu vine imediat! trebuie sa o freci foarte foarte bine! normal ar trebui sa ai doua ejaculari ca asa functioneaza! dar este diferenta de ora!

| passatlover03 a răspuns:

Da-i cu jet

| hitlerflorea1 a răspuns:

Bagi un hell si o cafelutsa

| Ionution588 a răspuns:

Prima data e normal sa vina un pic mai repede doar intensitate momentul e mai mare. Si faptul ca facem si a doua partida e un plus atât pentru tine cât si pentru partenera. Deci ține-o tot asa