| vladut22w a întrebat:

Dupa cat timp ii poti cere prietenia unei fete pe care abia ai cunoscut-o? (stiind ca si ea te place)

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa o saptamana, doua, depinde cand crezi tu ca e momentul potrivit

| neutrino a răspuns:

Prietenia nu se cere, prietenia este ceva sfant care se "formeaza" dupa multi ani petrecuti impreuna. Apoi, daca aveti noroc, da navala peste voi si iubirea. Prietenia nu este o marfa, o dai sau nu ca la piata.

| valentingb a răspuns:

Pai, la mine odata a durat cam ...patru ore. Dar fata era evident in limba dupa mine, nu stiam nici cum o cheama. Intai am fost impreuna, si abia a doua zi am mers la un suc.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu poti sa o saruti intai?!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Cand simti. Nu e un termen. O saptamana, doua.
Sa va tinaa!

| buffa a răspuns:

Depinde de cit timp pe zi comunici cu ea

| SladeWilson a răspuns:

Depinde cum merge relatia. Uni cer de la prima intalnire altii dupa mai multe intalniri. Vezi si tu cum evolueaza relatia.

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

In cateva zile cand simti tu ca este cel mai bine pentru tine si pentru ea. Daca te place nu o sa refuze.Nu exista un termen in dragoste.Mult Noroc.

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Cand simti tu ca este nevoie 1 2 saptamani sau chiar zile. Daca stii sigur ca te place si nu o sa refuze si in 1 zi poti incerca in dragoste nu exista termen.Mult noroc happy

| thenewshit a răspuns:

Incearca sa nu-i ceri prietenia prin cuvinte big grin. Dupa o intalnire o saruti. ( nu prea se mai cere prietenia )

| octa0 a răspuns:

Cel mai dragut i sa nu i ceri prietenia... sa incerci sa o saruti la momentu potrivit si de acolo inainte sa mearga totul bine! bafta

| ShadowsFear a răspuns:

Idk...=) fi tandru cu ea, asculta ce spune si cand se va apropia de tine atunci vei sti ca acela e momentu