| alexTPU a întrebat:

Salut imi place de o fata dar cum pot sa ii spun asta fara a strica prietenia cu ea adica acum ceva timp i-am marturisit unei fete ca imi place de ea si de atunci nici macar un salut nu mai primesc de la ea

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ne spui de cat timp o cunosti pe aceasta fata. Nu poti sa o cunosti de 2-3 zile si sa-i spui deja ca o placi. Te-ar considera un ciudat si vei strica treaba cu ea. Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, fii politicos, invit-o in oras. Fii romantic! Ia-i un trandafir și multă ciocolată. Fetelor le place ciocolata. Cand vei simti ca este momentul, spune-i. Nu te grabi si ia-o usor. Spune-i ca o placi direct, nu prin alti intermediari. Mult succes! happy