| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp poti face sex intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Niciodată nu voi fii de acord cu sexul la prima întâlnire.Cu singuranţă nu va ieşi o relaţie serioasă.O fată cu capul pe umeri va face sex atunci când va avea mare încredere în partener.

După 3 luni eu zic că ar fi totuşi ok, dar majoritatea fetelor cuminţi trăiesc cu frica de a fi părăsite după ce o fac pentru prima dată.

După 3 luni ar fi destul de ok.

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Depinde de relatie, de varsta, de experienta sexuala.In general dupa 2-7 saptamani.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Cand vrei sau cand simti. straight face

| Alcyon a răspuns:

Nu exista un termen. Eu cred totusi ca e bine sa-ti cunosti mai intai partenerul si sa stabilesti o relatie de prietenie cu el. Altfel, s-ar putea sa te vada doar ca pe un obiect sexual

| Danysan a răspuns:

Dupa -3 luni.Asa dai dovada de fata serioasa.Dar ideea e ca trebuie sa o faci cand te simti tu pregatita si cand e momentul cel mai bun din punct de vedere al perioadei!

| Zabbyel a răspuns:

Nu-i de bine ati face calculul dupa cat timp sa faci sex happy cand vine momentul vinewinking

| AlisPretty a răspuns:

2-3 zile

| Raul5765578 a răspuns:

Ori cand vrei

| AlinNxD a răspuns:

Cand esti pregatita si esti sigura ca vrei s-o faci cu acel baiat... de facut poti s-o faci oricand

| Johnd94 a răspuns:

Normal un barbat iti spune `` cat mai rapid``.
Sexul se face cand consideri tu sau cand simti nevoia.
Normal, atractia sexuala apare dupa cateva luni, depinde de tine.