| andreea_1536 a întrebat:

Dupa cate zile de la actul sexual apar semne de sarcina? Care sunt primele semne? urgent! funda.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

In jur de 4-5 saptamani.Greturi, varsaturi, oboseala, dar aceste semne nu e obligatoriu sa fie prezente.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai adesea, primele semne apar la 3-5 saptamani: balonare, somnolenta, apoi greturi matinale (pe la 6 saptamani). Totusi, majoritatea femeilor nu au nici un fel ed simptome in primul trimestru de sarcina (in afara de lipsa menstrei).

| elasexygagica a răspuns:

Pai dai la rate, o sa iti puta gura, te faci bortoasa, o sa ti se distruga superba siluetasad, ameteli, curge lichid din vagin, ca pixu...

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Simptomele apar dupa 3 saptamani.
Stari de ameteala, greturi, oboseala si nu vei avea menstruatie.

O seara placutahappy

| alicool a răspuns:

Nu exista o regula dupa cate zile apar semnele, iar semnele depinde de organizm presupun si eu acum ele pot si oboseala greata ameteli

| Bl0ndaaBiaa a răspuns:

Incearca sa nu mai faci neprotejat:*!