| SperantaPierduta a întrebat:

E adevarat ca atunci cand baietii se excita si se abtin ( nu fac nimic) ii doare? Si se simt aiurea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietii se excita la fel de simplu cum ti se face tie foame.
Foarte foame.
Si,daca eu apar in fata ta cu o farfurie cu o friptura suculenta si cartofi prajiti si NU_TI DAU nici o bucatica...tu ce vei pati?
Iti va fi bine? In nici un caz!
Asa si cu baietii,te au in fata pe post de friptura, nu pot lua nici o imbucatura si...ii doare.
Intr-adevar ii doare.
Dar nu mortal, nici nu patesc ceva catastrofal...
Doar blue balls.

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E posibil, dar nu se abtin. Si nici nu e un motiv ca fata sa faca sex cu ei daca nu se simte pregatita. In niciun caz la varste prea mici. Nu-i obliga nimeni sa se excite:p

| LeuTz a răspuns:

Da e adevarat, chiar foarte adevarat din pacate.E senzatia aia de nesatisfacere.

| ciufulixx a răspuns:

Nu stiulaughing nu m-am gand pana acum la asta dar e o intr ff buna hai rasp ca vreau si eu sa stiulaughingrolling on the floor

| ombladon a răspuns:

Ti se umfla un co i laughing

| silviu766 a răspuns:

NU te daore nimic laughinglaughing dar ...ai senzatie naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un sentiment foarte neplăcut...