| MirceaRadulescu a întrebat:

Simt ca ma atrag baietii putin si mi-a scazut interesul pentru fete... ce sa ma fac? Si ma excita se fiecare data toti baietii care ma ating

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate-ti trece...

| MMihai a răspuns:

Și mult prea multă masturbare strică! Anterior, parcă, pusese-și un gând rău, unei fetițe de clasa a 6 a. Caută o femeie de peste 20 de ani, care deja știe să evite o sarcină și fă sex cu ea. Nu mă refer la o prostituată, care face sex, pe bani și care să te umple, chiar, de toate bolile venerice. Mă gândeam la una curată, fără boli venerice. Eventual prestezi și tu ceva sex oral făcut de bărbat că oricum este mai bine decât homosexual, sau decât violator de minore. Nu am citit întrebarea cu fata de clasa a 6 a decât în fugă, dar am intrat pe asta, că am priceput că sunt ale aceluiași băiat.

| RedAppLe a răspuns:

Frate...Daca esti bi...E ok, problema e sa nu fii gay. daca vrei sa se rezolve problema asta poti merge la un psiholog care te va ajuta.Desigur poate esti doar curios sau poate este doar o faza din viata tawinking dar recomandat este sa mergi la psihologwinking

| ღAζεxaღ a răspuns:

Buna! Cel mai bine e sa gasesti o fata care sa o vezi mai speciala si sa incercati o relatie nu cred ca vei regreta, in general poti oricand sa te schimbi...thinking Dar cel mai bine cauta o fata cu care te intelegi bine iar la baieti lasa-i pentru fetelaughing!batting eyelashes

| pitcrv a răspuns:

Dai o tura pana psiholog, dupe cum, zici nu prea o sa ai rezultate bune sa-r putea sa fi pe invers sa iti placa baieti

| yana_9783 a răspuns:

Ori gay, ori nu

| yana_9783 a răspuns:

Esti acelasi care a spus ca iubesti o fata din clasa a6a si nu stii ce sa faci, acum spui ca te atrag baietii... hotaraste-te laughing

| Silviu_7451 a răspuns:

Sodomaaaaaaaaaaaaaaa!

| FreddieMercury a răspuns:

Faggot

| BAM_7947 a răspuns:

Ce sa faci...te **** in cur ca sigur esti bulangiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă e un moft și ți-ai băgat asta-n cap. Eu așa cred. Ia gândește-te la o femeie și încearcă să fii cu una.