| irina4219 a întrebat:

E adevărat că dacă ai act sexual fix după terminarea perioadei de menstruație doare mai tare, sau e doar un mit?

4 răspunsuri:
| MocanuAlina2006 a răspuns:

Normal actul sexual nu doare! Decât prima dată și când partenerul nu face preludiu cu tine! Dar normal nu, nu doare decât dacă faceți mai sălbatic că sa zic așa și în legătură cu ce mi-ai zis nu e adv e un mit sincer sunt virgină dar se vede clar că e un mit! Deoarece n-are nicio legătură, într-adevăr în timpul perioadei da poate durea a mai tare dacă faci dar în rest nu

| irina4219 explică (pentru MocanuAlina2006):

Bună Alina, ți-am răspuns ca să vadă și alți utilizatori care se uită aici că nu preludiul/răbdarea partenerului sunt problema, teoretic nu ar trebui sa doară, practic nu înțeleg de ce.

| Michele7 a răspuns:

Poți întreba un ginecolog.

| prettymia a răspuns:

Vrajeala laughing