| MrSmith a întrebat:

E adevarat ca fetelor le plac baietii cu par pe piept?

Răspuns Câştigător
| Rebeca_5235 a răspuns:

Ok...cine ti-a spus asta?
Le-or fi placut in anii 80/90 acum nu stiu ce sa zic
Vrei opinia mea despre barbatii cu "blanita" pe piept(scuzati) -prefer fara.
Un baiat frumos aranjat fara minuni de alea pe piept mi se pare un barbat care are grija de el.care poate sa se etaleze la bustul gol (mai ales daca are si un fizic bine pus la punct)

cum ar fi un asa zis barbat-bine cu patratele si alea alea si cu par pe piept cat china. Nu stiu parerea mea e ca nu merge deloc.

fiecare cu parerea lui

bafta :*

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare ce gust are asa cum sunt tipe care vor baieti cu barba altele fara barba la fel se intampla si cu parul de pe piept.

| harciog a răspuns:

Am descoperit asta abia dupa ce am dat cu bigul si l-am ras si parul a inceput sa creasca iar.Decit sa-si frece partenera sinii de pieptul meu mai degraba se urca singura pe pereti.

| Barbiiie95 a răspuns:

Nu!

| FlorinDiablo a răspuns:

Este adevarat ca feteleor le plac barbati cu barba la c{u}rwinking

Răspuns utilizator avertizat
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu, nu e adevarat. De fapt nu cred ca asta reprezinta un criteriu in alegerea barbatului.winking

| FollowTheLight a răspuns:

Poate doar la unele fete.straight face

| lilstar a răspuns:

Foarte scarbosstraight face

| ancutzika27 a răspuns:

Nu

| CocoMexii a răspuns:

Nu stiu. mie una nu-mi plac laughing

| Elena_9064 a răspuns:

Mie una nu imi plac.

| chiritescu a răspuns:

Nu

| aleSsiax a răspuns:

Mie chiar nu imi placwinking

| marlanuu a răspuns:

Depinde de gusturile fiecareialaughing)

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu. Eu personal ii detest. Fundita? Te rog.Mersi

| MrSmith explică:

Usor fratilor ca nu e nimic personal, e doar curiozitate. laughing

| AllysaDeea a răspuns:

Nuuuuu!

| ilieiuliaa a răspuns:

Bleah...nu!

| Psy_Viorel_1991 a răspuns:

Bai fratilor sa stiti si voi pet viitor ca un barbat cu par pe piept fata de unul fara par pe piept este barbat in adevaratul sens al cuvantului barbatul care se rade peste tot se numeste poponar scuzatimi exprezia fetelor dar asta este realitatea singurele zone in care barbati se pot rade decat in trei locuri si anume fata, subrat si zona intima atat dar sa vezi un barbat ras si pe piept si pe maini si pe picioare adica peste tot este femeia perfecta in viziunea poponarilor deci sfatul meu fratilor este urmatorul faceti ce se poate mai bine sa iesiti in evidenta dar nu fiti idioti sa va dati jos parul de pe piept pentru ca habar nu aveti ce jenant este pentru o fata sa faca dragoste cu un baiat cu parul teapan dupa barbierit pe piept este si un prim pas al refuzului de a face dragoste deci fiti barbati mai nu femei daca nu e bine asa atunci mai baieti facetiva scimbare de sex ca sa fiti pe placul vietasilor scuzati expresia

| mymary a răspuns:

Nu

| gabbbi a răspuns:

Nuuuuu...epileazate

| Mayaa a răspuns:

Nuuu! big grin
E scarbos:-s, parerea meahappy.