| doarunoarecare7771 a întrebat:

E adevarat ca fetelor le plac baietii rai?

16 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Nu e obligatoriu ca tuturor fetelor sa le place baietii rai. Fiecare fata e diferita in felul ei si daca toate ar avea aceleasi gusturi la baieti, unde am ajunge? laughing Sunt cazuri si cazuri, nu trebuie generalizat.

| DeathIncarnate a răspuns:

Sa muste din oamenii, noh?

| RAY a răspuns:

Sasi spun ceva fetele sunt emotionale ele stiu cam ce ai stiut tu inainte sa fi privit prima fata dezbraca ma refer la erectie /placere,nu ai stabilit tu ca isi va place de aia,cand cumperi o haine,un lucru tot nu tu alegi asta, ceva le atrage pe fete inconstient indiferent daca ele spun vrem un baiat cuminte e logic asta si tu ai spune asta,da imagineazati cum ar fi daca ai da peste o nebuna care i place viata,face sex des, faceti nebuni impreuna sau una asexuala,virgina,timida,rusinoasa,vezi tu tuturor ne plac persoanele populare,puternice,nu poti fi popular find timid,tacut,pampalau,fricos etc in concluzie nu doar fetele,tuturor ne plac persoanele nebune de fel care fac tot felul de minuni,uitate in istorie vezi tu multi oamenii buni care ne amintim nu prea, vedem multi oameni care legea lear trimite la inchisoare pe viata in prezent,man daca esti timid toata lumea te calca in picioare,cum femeia cauta protectie imagineazati ca nu o sa te vrea, acuma nu inseamna sa bagi heroina in tine si sa faci sport, karate, citesti o carte dezvoltarea personalitati, nu trebuie sa citesti cartii despre seductie, exprientele te vor invata nu cartiile, dar o carte pentru dezvoltare e buna

| Doub a răspuns:

Nu.

| Axys a răspuns:

Nu e adevarat e o prostie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La majoritatea le plac baietii rai.
Mie imi plac baietii gentili si manierati dar sunt foarte rari. As fi chiar norocoasa sa gasesc un astfel de exemplar.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu credeam ca eu sunt maneriat si gentil

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hm, nu stiu, poate esti, nu te cunosc decat din raspunsurile pe care le-am vazut pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Here ich bin ein deutscha badboy a

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vorbeste ma in romana ca nu stiu germana, la anul o fac, pana acum am facut franceza. Ma rog, s-a inventat si google translate asa ca nu o sa ma fac de ras intrebandu-te ce-ai spus acolo. Stii citatul ala ca fetelor le plac baietii rai ca sa fie buni doar pentru ele iar baietilor le plac fetele bune ca sa fie rele doar pentru ei? Exact asa este, ma refer la fete ca la baieti nu pot sa ma pronunt, tu sa-mi spui acolo.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da engleza sti nu? ca e in ca un engleza pe bune, eu sunt baiat rau? banuiesc rele in pat si sfinte sa nu le insele mi egal, eu nu fac deosebiri de sex, pentru mine toata lumea e la fel de ipocrita, uni sunt mai ipocriti ca alti asta e un citat apropo, faza cu limba am pe blog seriale in germana tot cu subtitrare nu ai nevoie de curs, daca stii engleza e un inceput bun crede-ma, exista si curs eurocor de germana

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am intrat pe blogul tau. Like din partea mea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se pare, adica din cate am vazut eu dar nu generaliza big grin

| meinyiddishekop a răspuns:

Da si nu. Poate. Adica daca e asa mai naughty parca da, dar sa nu fie prea prea. Nu stiu, cred ca da. Important e sa-i placa de mine.

| Anonima26282014 a răspuns:

Depinde ce fel de "rau".
Unora le place sa fie rau doar cand sunt ei doi singuri sau rau in sensul de "golanas" care le frange inimioara.

| Allliiieee a răspuns:

Nu tuturor fetelor le plac baietii rai, dar nici cei prea timizi. Acest lucru difera de la o persoana la alta. Eu cred ca mai bine e sa fii cu un baiat simplu care sa stie sa te iubeasca decat cu un baiat 'rau' care chiar daca te iubeste, sa faca tot de capu' lui, sa te insele pentru a obtine acel 'ceva' sau alte motive.