| JustMeCata a întrebat:

Am eu impresia sau fetelor nu le plac baietii care iubesc cu adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu ti se pare. Fetele vor bani, le doare-n dos de sentimente.

| JustMeCata explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustMeCata):

Stiu.

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai tu impresia.

| madyddd a răspuns:

Probabil.

| AnnY98 a răspuns:

Depinde de fata. Unora le place, altora nu.

| RAY a răspuns:

Iubirea adevarata? stam cu cineva ca ne leaga interesele comune, nu stiu despre ce fantezi scrii tu ca sa isi scriu si eu

| vocea a răspuns:

Ba da le plac foarte mult frate, toata faza este sa te placa si ele cu adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Ai tu impresia. happy

| DarkAndDreary a răspuns:

Fetele sunt diferite. Unora le place.

| SSS28 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

laughing laughing nu cred ca ai idee macar ce inseamna sa ai o relatie cu o fata. Sau cat poate sa insemne o fata pentru un baiat, sau cate sacrificii poate face un baiat pentru sufletul lui pereche.nu cred ca Ai idee cum este sa ai o relatie si sa adori persoana de langa tine, sa nu vrei sa o pierzi niciodata si sa iti dai chiar si viata pentru persoana respectiva si pentru ca relatia voastra sa fie perfecta. oare tu ai idee despre ce inseamna o astfel de relatie?

| DarkAndDreary a răspuns (pentru SSS28):

Da, am idee.

| SSS28 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Bine happy atunci daca ai idee, banuiesc ca ai o astfel de relatie happy uite un sfat prietenesc : sa iti protejezi mereu iubita. Si sa nu o lasi sa plece niciodata de langa tine :3 astfel de fete, care iubesc cu adevarat sunt greu de gasit in ziua de azi happy sunt multe fakes care doar profita de sentimentele baietilor.asa ca lupta pentru relatia asta happy si mai ales pentru fata ta happy tine-o langa tine happy bafta happywinking kiss

| DarkAndDreary a răspuns (pentru SSS28):

Am avut...o relatie.

| SSS28 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Hmm..ai avut o relatie. Dupa cum te exprimi, se vede ca tineai la persoana de langa tine si ca iti pare rau ca ai pierdut-o.sau cel putin asta inteleg eu din raspunsul tau. happy daca o iubesti cu adevarat si chiar ai face orice pentru ea, caut-o, nu o lasa, cere-i scuze daca ai gresit.fa tot posibilul daca o iubesti cu adevarat, sa fie din nou a ta.recastig-o.daca intr-adevar o iubesti.mult noroc iti urez happy

| DarkAndDreary a răspuns (pentru SSS28):

Nu stiu daca mai are rost...

| SSS28 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Problemuta voastra. happy eu nu stiu ce e sau ce a fost intre voi.dar iti dadusem un sfat. daca ai avut o astfel de relatie cu fata asta, cum ziceam eu mai sus, pentru nimic si nimeni nu se merita ca o astfel de relatie sa fie distrusa.nu stiu ce s-a intamplat asa grav intre voi.dar tu ca baiat ar trebui sa o consolezi, sa fii langa ea, sa mai lasi de la tine. poate amandoi ati gresit.nimeni nu e perfect.eu zic totusi daca intr-adevar ai iubit-o, sau o iubesti sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu ea.sa ii spui ceea ce simti, sa ajungeti la un consens ceva. poate ea te va intelege. fetele sunt mai incapatanate, orgolioase.se lasa greu, mai ales cand sunt ranite. lasa de la tine pentru fericirea voastra.fii tu mai matur decat ea.impresioneaz-o cu ceva, fa-o fericita.eu zic sa mai incerci happy gandeste-te bine la asta.sa nu regreti mai tarziu cand ai s-o pierzi de tot si nu vei mai putea face nimic sa o recuperezi..sau cand va fi a altuia nu cumva sa regreti.nu vreau sa ma implic prea mult.pana la urma nu stiu ce s-a intamplat cu voi.dar asta e sfatul meu.gandeste-te bine si mai dati-va o sansa.fiti fericiti happy poate chiar va iubiti cu adevarat. happy a fost doar un sfat.decizia e a voastra.dar iti mai zic inca o data.gandeste-te bine. dupa cum vad eu, nu cred ca ai vrea sa o pierzi de tot si cred ca v-ati iubit mult.si inca va iubiti.success inca o data happy decizia iti apartine. happy

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Unele cauta ceva superficial si altele iubirea adevarata.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Unele le plac, altora nu.

| DoarSteff a răspuns:

Ba da le plac dar din pacate ele nu iubesc cu adevarat (sunt superficiale) si eu le numesc intr-un fel mai putin placut, dar asta e, daca esti cu ele iti iei teapa, daca nu esti cu ele esti numit gay. Mda... Daca esti cu ele si le tratezi rece esti bruta. Bine, mai sunt fete care iubesc inapoi dar destul de rar zic eu. happy

| ElectronicPieces a răspuns:

Ai doar o impresie proasta...

| methodmen a răspuns:

^NU,fetelor nu le plac baietii care le trateaza ca si cum daca ele nu ar mai sta cu ei viata lor s-a sfarsit, nu le plac cei care i-si dezvaluie sentimentele asa pe nepusa masa dupa 3 luni de relatie, nu le plac incepatorii cu atitudine de looser, plangaciosi si resemnatii si sensibilii
Deci vrei sa placi majoritatii femeilor incearca sa nu pari disperat, fii sigur pe tine fii Barbat adevarat

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Ai tu impresia.
sunt fata, si din punctul meu de vedere, din cate fete cunosc, inclusiv pe mine, pot spune ca fetelor le plac baietii care iubesc cu adevarat, nu aceia care cand vad un fund mai bombat, un chip mai frumos sau sani mai plini decat la prietenele lor, imediat intorc capul; fetelor, TUTUTROR FETELOR, nu le plac sa fie mintite de vorbele iubitilor lor, de vorbe precup "Te iubesc", iar 3 zile mai tarziu, el o abandoneaza pentru alta. Nu, asta dispretuiesc fetele la un baiat. Si faptul ca daca, le gaseste un defect fizic (semn mare pe spate, degete urate, sani mici, etc), nu saruta bine sau nu stiu cum sa se comporte-n pat, le abandoneaza. Daca o iubesti, o accepti asa cum e, cu calitatile si defectele ei, caci una fara defecte, crede-ma ca nu are nici calitati. Inca nu s-a nascut femeia perfecta, fara nici un cusur.

| MisteryShadow a răspuns:

Unele se intreaba daca mai exista asemenea "specimene".winking

| yoman13 a răspuns:

Fetele, chiar daca fac pe indiferentele, dintre doi baieti la fel de frumosi il vor alege intotdeauna pe cel care exprima mai multe, care iubeste "mai cu foc". Dar ca baiat, ai nevoie mai intai de o sansa ca sa-i arati asta, pentru ca daca nu incearca nimic cu tine, nici macar asa in proba, nu ii vei putea arata foarte bine cat de mult simti.

| Kaba_Adrian_1997_vzsh a răspuns:

Sincer, sunt unul dintre cazuri. Multe sunt dupa interese in ziua de azi...