| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca nu poti ramane gravida daca alaptezi?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti ramane gravida. E adevarat ca alaptatul protejeaza intr-o mica masura, dar foarte mica si mai ales in primele 3-4 luni de la nastere.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oho, cu "putin noroc", poti si foarte repede dupa nastere, daca nu ai grija si asa vrea Mama Natura, care vrea cat mai multi bebeY!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Caategoric poti ramane gravida.

| lilia_2632 a răspuns:

Daca n-ai ciclu cind alaptezi poti avea iar un bebe in burtic!
mergila medic, el poate sa raspunda la orice intrebare.

| micuta_8485 a răspuns:

Bineanteles ca poti ramane.

| micuta_8485 a răspuns:

Nu este adevarat. POTI ramane gravida.

| ionica_2284 a răspuns:

Este fals poti ramine foarte usor.Am cunostinte care au copii cu diferente de 11 luni intre ei Asa ca mai bine ai grija Pa, pa

| clys a răspuns:

Daca ai ciclu poti ramine si daca alaptezi

| riluri a răspuns:

Ba poti.