| Gigel111 a întrebat:

E bine ca cer poze nude cu prietena mea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cui i le ceri. Lui taica-su?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu ceri, pentru ca ristis a fii facut obsedat si sa iti dea papucii.
Apoi, nu este un comportament normal! Daca ai fata, de ce-ti trebueisc pozele ei nud, ca sa te masturbezi nu?
Cum crezi ca se va simtii ea, cand ii ceri pozele... ce parere isi va face despre tine?

| LoveSleep a răspuns:

Dacă îți dă, e bine că îi ceri.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă e prietena ta, de ce-ți trebuie poze când poți să o vezi live?

| Plato a răspuns:

Nu, este de-a dreptul un gest oribil.

| EcceHomo a răspuns:

Dacă i le ceri vreunui prieten, nu e bine.happy
Sau, dacă tot i le ceri, cere-i şi negativul.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Mie nu mi se pare normal. Daca ii prietena ta probabil s-ar desbraca pentru tine, dar daca iti da poze o s-o santajezi daca va despartiti si o faci de tot rahatul.

| Andredrei a răspuns:

E bine sa ii arati ca vrei. E rau daca iti da fara sa aiba 100% incredere in tine.