| AirănMeidăn a întrebat:

E normal sa imi fac poze nude in televizor uneori?
vorbesc serios!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu bagate in el sa te vada si alti, macar avem de ce rade

| Croampa a răspuns:

E anormal daca le faci si nu le pui aici sa le vedem si noi! rolling on the floor))

| Geanin a răspuns:

Nu!
O sa te pedepseasca Dumnezeu!

| Neberius13 a răspuns:

Depinde, daca esti sexy, atunci ii foarte normal, arata-mi pozele alea nud si decid eu daca-i normal.

| AirănMeidăn explică (pentru Neberius13):

nu, ca dupa primesc suspendare iarasi
http://i.imgur.com/qvkRIAh.jpg

da chiar, tu unde-ai fost, ca nu te-am mai vazut?

| Neberius13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Oh hai, nu trebuie sa fi timida cu unchiul Neberius.Naspa se mai vede poza aia, dar daca nu-i de la calitatea proasta, you're quite hot, ii normal.
Cat despre unde am fost, recent s-au intamplat prea multe iar creierul meu a inceput sa scoata fum. Life can be such a mind blower. Daca primeam cate un bloooowjob pentru fiecare mindblow din ultima vreme as fi fost un om fericit.

| AirănMeidăn explică (pentru Neberius13):

S-au intamplat multe, foarte multe
am luat ban 2 luni pe site timp in care imi facusem alte 5 conturi care majoritatea au sfarsit suspendate si ele si mi-au mai si marit suspendarea pe cel primar din cauza asta
niciodata sa nu postezi materiale p0rnografice pe aici

| LostInPark a răspuns:

Cum adica poze nude in televizor? Stai ca eu nu functionez ca restul.
Adicaa, intri abuziv la o emisiune live si pana te scoate paza iti tragi niste selfie'uri.
Te pui in fata televizorului chiar cand mingea se deplaseaza catre plasa si toata lumea e in urale si dumnezei la adresa ta.

| addda2a a răspuns:

Nu esterolling on the floor) cauta-ti alta activitate.De exemplu uita-te la un film LA televizor.

| 18Marius a răspuns:

Te amendeaza cna laughing