| AirănMeidăn a întrebat:

E sau nu imoral ca o femeie/fata/tipa sa ii dea iubitului ei poze nude?

21 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu, doar ca nu are niciun rost.

Răspuns utilizator avertizat
| Suck a răspuns:

Poze nud? E extrem de imoral...vă rog nu faceți asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că nu, dar am o reținere în chestia asta căci nu știi cu cine ai de-a face(chiar dacă crezi că-l cunoști) și din pozele trimise în privat vor ajunge virale pe internet.

| Coquinne a răspuns (pentru anonim_4396):

Paranoiaaaaaa

| Coquinne a răspuns (pentru anonim_4396):

In intimitatea celor 2 nimic nu e imoral.

| AirănMeidăn explică (pentru Coquinne):

multumesc ca ma faci sa fiu mai sigurahappy
mereu am stiut ca ma pot baza pe tine
big grinlaughing

| Coquinne a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si pana la urma daca devin virale pe internet ce?
sunt doar niste sani, e doar o fofo.
trebuie sa te mandresti cu corpul tau, aia care comenteaza negativ sunt niste inapti ofticati ca nu le-a dat si lor iubiyiyiyyi si oricine altcineva poze nud.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquinne):

*E sau nu imoral *
Eu zic că nu... este imoral.

| Coquinne a răspuns (pentru anonim_4396):

Era raspuns catre OP, nu stiu de ce apare ca ti-am dat tie reply.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquinne):

Exact, ce daca devin virale. Mai face si ea o fapta buna pentru aia care-si " hidrateaza " mai bine zonele intime. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există reguli în datul de poze nud, să nu se vadă faţa, în caz că se ajunge la altceva :)).
Ah, uite asta =]]].
https://www.youtube.com/watch?v=9T9HbVK1e88 (ştiu că e pentru tipi, dar mi se părea amuzant, aiurea că nu se vede clar)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))

| Foxyyyy a răspuns:

Nu.

| Scarbo a răspuns:

Orice fel de dorinta, si interferenta sexuala o consider imorala, pentru ca aici este vorba doar despre satisfacerea placerilor personale, unde nu isi au locul niciun fel de sentimente morale.

| Coquinne a răspuns (pentru Scarbo):

Bine, du-te si linge niste icoane, singura actiune de care ai si vei avea parte toata viata ta.

| AirănMeidăn explică (pentru Coquinne):

mai, nu te mai lua la harjoana cu adeptii mei care imi raspund

glumesc, glumesc, macar imi merge intrebarea la categoria aia unde sunt doar intrebari cu multe rapunsuri

| Scarbo a răspuns (pentru Coquinne):

Poftim, lins icoane? Nu inteleg la ce te referi, fii mai explicit.

| Scarbo a răspuns (pentru Coquinne):

Lins icoane? Nu inteleg la ce te referi, poti fi mai explicit?

| Neberius13 a răspuns:

Nu-i imoral. Doar așa ca fapt divers încă am poze nud și topless cu două fete cu care am avut relații în trecut și acuma aș putea fi mârlan și să nu le mai țin doar pentru mine. Dar sunt prea bun pentru așa ceva

| MissADEEL a răspuns:

Nu e imoral. Cel mai probabil o vede dezbrăcată și față în față, de aceea fiind și iubitul ei, așa că o dovadă care se poate salva și distribui nu face cu nimic situația mai imorală. Eu o privesc doar ca pe o metodă de a înregistra un fapt. Așadar, e imoral să faci sex cu iubitul? Cât timp e consimțit, mă îndoiesc.