| adelina9992 a întrebat:

E bun otetul de mere in dieta?

4 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Nu stiu daca este bun, dar am auzit ca asta este: "Bromelainul dreneaza, are actiune purgativa si detoxifica. Din aceasta cauza, ananasul este folosit la scara larga in cadrul curelor de slabire. Numeroasele minerale pe care le contine acest fruct ajuta, de asemenea, la mentinerea in organism a unui echilibru intre acizi si baze."

Vezi asta: http://gradinavisata.wordpress.com/2011/02/04/proprietatile-ananasului/

| a1n2d3r4e5e6a7 a răspuns:

Da este foarte bunwinking

| Torofleaca_AdryanaAdryan_1989 a răspuns:

Nu este bun otetul de mere.slabeste inima.

| Torofleaca_AdryanaAdryan_1989 a răspuns:

Nu este bun otetul de mere.slabeste inima.