| ciuly4u a întrebat:

E ce nu imi merg emoticoanele la yahoo messenger 11, 5? Am instalat versiunea noua, imi apar cele 3 pagini cu emoticoane dar cand vreau sa le trimit nu merge, pur si simplu nu se trimit cand dau send sau enter, indiferent ca le scriu sau le selectez cu mouse`ul.Ma poate ajuta cineva? scuze categoria da e cea mai vizionata... Dau funda! Urgent va rog

7 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Nici mie nu îmi merg.straight face

| ciuly4u explică (pentru Do??a):

Am gasit solutia... daca ai instalat sweetIM dezinstaleazal si dupa o sa mearga...

| Do??a a răspuns (pentru ciuly4u):

Nu merge să dezinstalez sweetIM. Nu scrie nicăieri uninstall. sad

| ciuly4u explică (pentru Do??a):

Control panet - programs - unistall a program si cauti acolo sweetIM

| Do??a a răspuns (pentru ciuly4u):

Mulţumesc mult!happy

| dianaelena2011 a răspuns:

De ce toata lumea e asa de nepasatoare. Aceasta categorie este despre dragoste si sex. Atunci de ce mai mult de jumatate din intrebari sunt despre altceva? Nu poti sa traiesti fara emoticoane?

| Mary9797 a răspuns:

Dianaelena2011... intrebarea era daca nu cumva u esti cea care nu poate traii fara sex