| ClaudiaCitattoli a întrebat:

E chiar asa visual, ca-l plac... si nu stiu cum sa-i atrag atentia? Hai sa te vrajesc, ce spui? Te bagi?
Si, sa, nu, cumva, care, in a crede... sunt disperata, doar doresc putin in, din atentia ta.happy

Răspuns Câştigător
| NessCaffe1978 a răspuns:

O femeie ingrijita mereu a facut furori.

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Esti cam disperata cu ",".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la el cu o berewinking

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Sa stii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti poti face ordine in viata, mai intai trebuie sa-ti faci ordine in ganduri. Iar mintea ta e haos, daca am judeca dupa cum scrii.

De ce prefera atat de multa lume jocurile astea copilaresti? Ce e in neregula in a te duce la alta persoana pentru a-i spune: "Te plac, daca nu ai nimic impotriva haide sa iesim undeva impreuna, sa ne cunoastem mai bine!". E normal sa ne fie frica de refuz, cu totii ne temem de asta, dar oricine stie ca o durere intensa dar scurta e de preferat unei stari prelungite de incertitudine care se va termina tot cu o suferinta. Si daca crede ca esti disperata, ce? Ce se va intampla? Ce va face?

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Te imbraci frumos. te dai cu parfum. stai mai mult in jurul lui si in vorba cu el.