| Jkhnnb a întrebat:

E greu sa dezvirginezi o fata asa ca de inceput? N-am experienta )) Nu vreau raspunsuri rautacioase

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i greu, dar trebuie sa o faci cu tact, cu blandete, sa-i faci un preludiu bun, iar cand fata este pregatita si umezita in totalitate, sa pornesti penetrarea.

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei este mult de munca si destul de... istovitoare. Mai ales in cazul in care amandoi sunt virgini, situatie in care ''combinatia'' poate deveni de-a dreptul dezastruoasa. Dar in cazul in care se procedeaza cu multa atentie se poate ajunge la un final catusi de cat fericit. Bafta. Succes. Sanatate!

| Jkhnnb explică (pentru corbulalbrosu):

Ea se poate spara avea soc ....stiu eu sa nu m-ai vrea?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este greu pentru ambii parteneri.

| Plato a răspuns:

N-as zice chiar greu.
Necesita răbdare, control, atentie, implicare etc.

Poti sa dezvirginezi o fata si ca de final?

| HadesSs a răspuns:

Cred ca e cel mai bine iti arat laughing)

| Asuganni a răspuns:

Nu e greu deloc, unele fete cica sau dezvirginat si cu creioane sau pixuri... doamne.