| Loli1xx a întrebat:

O intrebare adresata fetelor :
stiu ca multe din voi raspunde-ti la intrebari " intime " cu raspunsuri de genul
... dar intreb voi de la ce varsta ati inceput sa va epilati inghinal si cu ce este cel mai bine sa va faceti? (nu vreau raspunsuri rautacioase)

Răspuns Câştigător
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai nu e o anumita varsta daca, la 11 ani ai par pubian atunci e bine sa il inlaturi...eu am inceput de la varsta de 14 ani si in prezent am 18, pana atunci nu am avut probleme, la inceput ma faceam cu crema depilatoare, dar acum am cam schimba asta, acum merg la salon pentru epilare inghinala, deci ma fac cu ceara, e mult mai eficient si te tine mai mult, e adevarat ca doare la icneput dar durerea e de suportat

Răspuns utilizator avertizat
| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru ButterflyButterfly):

Pai in primul rand igiena, in al doilea rand: creaza discomfort, cel putin pentru mine. in al treilea rand: nu e estetic deloc, de exemplu daca mergi la strand, si ai bikini si pe langa bikini sa iasa parul pubian...crede-ma nu e deloc placut e chiar oribil. lucrurile astea tin de cat de mult ai tu grija de tine si cat de mult te respecti

Răspuns utilizator avertizat
| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru ButterflyButterfly):

big grin sper ca ti-am fost de folos happy

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Bubu4 a răspuns:

Eu folosesc epilatorul sau ceara, depinde de timp si sunt super multumita. Durerea este suportabila, iar baba sufera la frumusetebatting eyelashes

| Loli1xx explică:

Multumesc! big grin mi-ati fost de ajutor