| Luannah a întrebat:

E normal ca un baiat sa tremure cand isi face laba?Adica prietenul meu a facut asta de fata cu mine,ca eram pe stop si tremura cu totul si cap si tot straight faceUneori mai face asa cand facem sex,dar cand isi face laba tremura calumea straight face Stie cineva,daca asa e normal?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca este foarte excitat, este normal. Oricum, nu e grav, arata doar ca e foarte incordat si excitat.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Da, e normal,depinde de fiecare persoana,fiecare se excita in felul ei, dar ce zici tu, baiatul era suuuuper excitat...nicidecum "emotionat". pupici

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare are alta reactie cand are un orgasm. Poate a fost foarte excitat.

| athos01 a răspuns:

E normal face asa ca are orgasm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca n-am facut niciodata.dar bula cand a iesit din baia lu vecinasu, se uita speriat in jur.ce ai ma? unde te uiti? dupa urs.ce urs ma ai innebunit? ce? eu am urs? ba? am vazut urma de laba in baie.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, e perfect normal, si nu e neaparat datorita orgasmului ci cat pentru faptul ca isi mai incordeaza si alti muschi atunci.

| MrLevy97 a răspuns:

laughing pai daca era si el drogat ca tine e clarrolling on the floor

| Luannah explică (pentru MrLevy97):

In momentul ala nu era straight face

| MrLevy97 a răspuns (pentru Luannah):

Aha atunci ai era frigrolling on the floor

| MrLevy97 a răspuns (pentru Luannah):

Ai era friglaughing)

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru MrLevy97):

Îi *.

| Kevser a răspuns:

Pot fi multe cauze. Pot fi de natura psihologica, anumite fobii precum eurotofobia sau venustrafobia, care exista, chiar daca unii le negam. Dar poate fi si semnul unei epilepsii! Nu ai specificat daca este vorba de tremurat la orgasm, pentru ca daca tremura atunci inseamna ca asa se manifesta el si chiar este ceva normal. Poate tu tipi in timp ce el tremura happy. Nu-ti face probleme... ia-l asa cum e.inseamna ca te doreste multwinking