| Mihaelaa98 a întrebat:

Heii.am fost la prietenul meu acasa si doar el mi a facut oral si atat, eu n am facut efectiv nimic iar el a inceput sa tremure extrem de rau.L am intrebat de ce tremura si a zis ca nu stie.Era cumva excitat?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se intampla si pot sa-l doara testiculele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Era super excitat din cauza ca a papat pasarica

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil i a scazut glicemia de la efort, ca atunci incepi sa tremuri, suna l si vezi cum se simte, asa e frumos, ca el te a facut sa te simti bine. Ce vârstă ai? Dar el? Multumesc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cuvantul care exprima corect starea lui in acel moment este de fapt "surescitat", adica excitat peste masura, ajuns intro stare de excitare extrema din cauza tensiunii nervoase induse pe cale mentala. Se poate produce in cazul persoanelor mai emotive si usor excitabile. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu era excitat, ci superexcitat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu siguranta.
Luati-o si voi mai usor!

| Xpressurself a răspuns:

Banuiesc ca ori a ejaculat si incerca sa se abtina sau era pe punctul de a ejacula si cum spuneam a facut eforturi sa nu ejaculeze. evident ca era excitathappy
ca sa-l ajuti dezbracati-va amandoi si bagati-va in pat unde sa va jucati si sa va mangaiati. eventual poti sa-i spui ca stii ca intelegi ca el ar vrea sa il tina mai mult si sa nu termine dar explica-i ca nu te deramjeaza daca termina repede si ca intelegi ca este nevoie de timp pana invata sa se controleze. poti sa-i faci tu un sex oral data viitoare si daca-ti place. oricum va termina in cateva secunde asa ca daca tu intelegi ca asa sunt baietii la inceput poti sa-l linistesti ca sa invete sa se relaxeze. fa-l sa se simta confortabil ca ejaculeaza. aici e problema. el se simte stanjenit ca nu e ca aia din filme care le-o pun la fete lejer 15-20 de min. da ei fac sex de ani buni si iau si tot felul de chestii ca viagra, de ex.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Era pus pe treaba omul tau.Probabil a si ejaculat in timp ce-ti facea

| Keptxn a răspuns:

Da, s-au intr-un fel speriat de ce se va intampla in continuare.Bafta