| MihaiBT a întrebat:

E normal sa-mi placa doar fetele cu sani si fund mari sau e doar o faza a adolescentei?

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Sanii mai mari iti transmit fertilitate, fundul mare/ ca e mai solida iti transmite ca are gene sanatoase care le va transmite copiilor si e puternica, va putea avea grija de copii.
Sunt mecanisme care se petrec in subconstient, asta inseamna ca e doar un impuls. Noi, oamenii, spre deosebire de alte animale avem dezvoltata partea creierului care ne ajuta sa analizam, gandim lucruri mai complexe, prin urmare acel impuls este "slefuit" daca nu actionezi animalic, la primul instinct, deci iti vor place si alte tipe, in functie de alte calitati, lasand formele pe plan secund sau chiar mai jos.

| darrio2007 a răspuns:

E o faza a majoritatii barbatilor, care uneori tine pana la moarte.

| Violleta2022 a răspuns:

Taman bun pentru o taranca grasa! happy

| Goete a răspuns:

E normal sa imi placa doar masinile sportive, sau e doar o faza a adolescentei?

De ce pui intrebari arat de tampite? Ce iti place iti place si gata

| MihaiBT explică (pentru Goete):

Mai cumetre, am dreptul sa pun ce intrebari consider eu! Nu iti place, treci peste! Chiar nu va simtiti bine unii daca nu dati cu hate

| Goete a răspuns (pentru MihaiBT):

Denota lipsa de autostima, lupsa de incredere in tine insuti si in gusturile tale.
Numai bine "cumetre"

| VoidEternal a răspuns:

Uneori trece, alteori nu.

| VMarceline a răspuns:

E doar o fază.

| 2busy4you a răspuns:

E probabil o faza care este mai accentuatata pe timpul adolescentei. Baietii, in adolescenta cand hormonii o iau razna, sunt mai atrasi de aspectul fizic al unei fete, mai apoi constiientizeaza faptul ca nu aspectul este important.