| Gogoasa24 a întrebat:

Salut asi avea si eu o intrebare.

De ce sunt atrase fetele de la un baiat? ma refer in faza ca de ex un baiat este atras de fund si sani, dar o fata de ce zone este atrasa de la un baiat? va rog fara pervesiuni.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand atractia fizica este una involuntara de exemplu mergi la cumparaturi si isi place o haina de acolo,constient vorbind tu poate ca nu ai nevoie dar posibil ca o cumperi,find finte emotionale guvernate de emoti si instincte fetele vor raspunde ce isi doresc dar ceea ce aleg ele e total diferit,chiar ele recunosc ca esti prea bun pentru mine,cel mai important factor in jocul sexului si al atractiei este aspectul fizic doar el atrage sexul opus nici inteligenta, comportamentul, situatia sociala nu poate determina aparitia dorintei sexuale

din cate se cunoaste fetele prefera la ovulatie un barbat inalt, fata lata, brate musculoase e cand sunt la menstruatie ele prefera barbati mai feminizati, o femeie are un ciclu e greu de spus ce vor ca nu sti in ce perioada a ciclului sunt, ele preferand un barbat de casa dar la ovulatie un badboy

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

De câcatul lui.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Cat de greu e portofelul, cati cai putere are masina, cu ce fel de haine sunt acoperiti muschii, a da... si uneori (mai rar, fete nematerialiste) cat de inalt e Turnul de control...

| Gogoasa24 explică (pentru BlyeeetAK47):

Pai umplu portofelu cu bolovani, imi pun motor de dacie la masina, imi iau haine din second-hand si pun vata in loc de muschi asta e.

Răspuns utilizator avertizat