| VrRos05 a întrebat:

E posibil sexul la prima intalnire?
A-ti întâlnit partenere care au făcut?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gratis nu cred că poți avea parte de așa ceva, vorbesc despre o fata atractiva

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cu o fata/femeie normala.

Este posibil cand mergi al curve, din prima ora, dar trebuie sa ai bani la tine, ca altfel nu primesti nimic.

| Hyperion7 a răspuns:

Este posibil, însă ca bărbat, mă gândesc că ești bărbat, vei simți o detașare după ce-ai făcut sex cu tipa in cauza.Nu zic că e general valabil, însă faptul că o ai, psihic vorbind, te face sa te detașezi de ea sad

| Eireann a răspuns:

Nu am facut chiar de la prima intalnire dar daca imi place un baiat de obicei vreau sa fac sex destul de devreme fiindca degeaba imi place ca aspect si personalitate daca nu ne potrivim sexual.
Iesi cu fata in oras prina data si a2a intalnire poate sa fie "Netflix and chill" la tine sau la ea.

| VrRos05 explică (pentru Eireann):

Nu știu, e dificil...

| Marius22222222222 a răspuns:

Da.am patit-o

| sammie a răspuns:

Mai bine mai aștepți să îți cunoști mai bine partenerul și să vezi ce intenții are. Că poate te trezești gravidă.

| anonim3248 a răspuns:

Se face sex imediat cum cunoști una.

| VrRos05 explică (pentru anonim3248):

Wtf frate, atât de multe ai avut?
Cum ai făcut, dacă poți sa îmi explici și mir care e flerul?

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

M-am născut și am crescut într-un loc mai special.

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

Contează și aspectul.

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

Și femeile vor sex foarte repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o persoana mai libertina, bărbat sau femeie, da.

| Miruna333 a răspuns:

Normal

| hipotronic a răspuns:

Salut amice. Ai pus întrebarea asta ca și cum ai întreba dacă există extratereștri sau nu laughing și până și ăia există, tocmai ce a confirmat pentagonul laughing

Bineînțeles că este posibil și se întâmplă frecvent de când lumea și pământul laughing cu atât mai mult în zilele noastre

Mi s-a întâmplat să fac sex la prima întâlnire dar asta nu înainte să conversăm in online și știi cum e asta? Se simte, cunoști omul mai ales dacă ai și unele abilități dezvoltate precum intuiția, tactul și flerul

Așadar este posibil, dar șansele depind foarte mult de cum ești tu ca om repsectiv cum sunt partenerele pe care le întâlnești respectiv ce chimie și conexiune aveți

Mult succes amice

| Michele7 a răspuns:

Există persoane care fac asta la prima întânlire și persoane care nu sunt de acord cu așa ceva, cel puțin de la prima întâlnire.

| mionix00 a răspuns:

Depinde ce-ti doresti si depinde cum arati. Se poate si fara prima intalnire la festivale sau in club, dar pentru asta trebuie sa arati de la foarte bine in sus. Vorbind strict de date-uri gen iesire la cafea, restaurant etc. se intampla mai rar si acolo depinde daca au venit la date sa-si caute relatie sau hook-up. Daca e fata serioasa n-o s-o faca, poate din nou doar daca arati foarte foarte bine. Daca esti in cautare de relatie oricum nu ar trebui sa-ti doresti sa fie asa usoara, iar daca vrei hook-up cauta pe Tinder sau pe publi24.