| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

E vreo fata care n-a avut niciodata vreun orgasm cand a facut dragoste? am auzit ca unele n-au si vreau sa-mi explicati si mie cum de nu au unelehee hee funda...

Răspuns Câştigător
| Ionut_6463 a răspuns:

Depinde cine presteaza... cum manuieste spadawinking

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce pus pe glume esti azi, dar punctul tau de vedere e interesant si simpatic!
Si stim bine ca adevarul e altul...

| mgtow a răspuns:

Una zicea ca o durea daca mentinea relatii sexuale, cred ca facea misto.

| uanaony a răspuns:

Eu nu am avut niciodata, si mi-am inceput viata sexuala de jumatate de an, deci am tot timpul inainte, nici nu ma grabesc. Sunt femei care nu au niciodata, depinde.