| anonim_4396 a întrebat:

El virgin , ea virgina . Cum credeti ca va fi prima partida ? puppy dog eyes

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Uite asa moare romanul de grija altuia!

| VadTot a răspuns:

Imagineaza ti ca el este mut si ea este oarba si vor sa piloteze un avion Ce zici? Unde vor ajunge?laughing)ok? multumit?

| darrio2007 a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat.Se descurca ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai va iesi cum va iesi bey asta e fiecare o sa faca asa ceva

| Jameson a răspuns:

Destul de bine, daca sunteti pregatiti din toate punctele de vedere.

| Alecsa11 a răspuns:

Neindemanatica si cu frustrari ca nu prea iese treaba. Macar sa nu renuntati din prima. laughing Dar totusi o sa fie frumos ca o sa invatati totul impreuna. happy

| RockTheNation a răspuns:

POATE o sa revin la aceasta intrebare dupa, sa va zic daca a iesit bine sau nuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se lasa cu sange

| gazza01 a răspuns:

Uuu, eu cred ca o sa fie ceva frumosbatting eyelashes dragut, romantinc, plin de stangacii. Ceva copilaresc... Cred ca majoritatea fetelor ar vrea sa fie primele in viata baietzilor la care tzin... Bft!

| Liviucu a răspuns (pentru gazza01):

"Cred ca majoritatea fetelor ar vrea sa fie primele in viata baietzilor la care tzin... " - ce mult mi-a placut asta. happy

| gazza01 a răspuns (pentru Liviucu):

batting eyelashes mersi

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Urata iti spun din experienta mea

| oAnonim a răspuns:

Sunt impreuna cu iubita mea de 5 luni, am 17 ani, ea 16, prima relatie pentru amandoi, si suntem virgini happy voi povesti cum a fost dupa ce voi parcurge etapa asta.