| VrRos76 a întrebat:

Cum este prima partida de sex din viata unui bărbat virgin?

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu știu, eu sunt încă virgin din păcate...

| mihai69 a răspuns:

De obicei foarte scurtă.

| Goete a răspuns:

O fi odentica in viata fiecaruia?
Unii o fac cu o curva, altii cu femeia viselor lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti voi spune experiența mea.

Mi-am pierdut virginitatea la varsta de 17 ani cu prima mea prietena.
Pot spune ca a fost o experienta placuta.
M-a durut puțin cand mi s-a rupt ața, a durut-o si pe ea, dar nu atat de tare deoarece am avut un preludiu indelungat tocmai ca experiența sa fie mai puțin dureroasa.
Mi-am facut ceva griji inainte, gandindu-ma ca nu imi va sta in erectie pana la capat dar din fericire asta nu s-a intamplat.
Am avut puține emotii atat eu cat si ea dar totul a iesit bine până la capat. happy

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei, Maestre, nu ești chiar un maestru al deghizărilor.
Nu mai "teoretiza" despre sex din punctul de vedere al unui băiat.
Se va prinde toată lumea că ești fată, de fapt. laughing

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Prima experienta sexuala, la dezvirginare poate veni si c esec. In sensul de a nu putea mentine erectia pentru a penetra sau chiar sa nu ai erectie, din cauza emotiilor.
Prima partida nu se uita. E o combinatie dulce de durere si placere. Placerea la final e cea mai mare.
Nu uita sa folosesti prezervativ!