| andreimihai2004 a întrebat:

Eram acum cateva saptamani mai exact 2 si ceva, eram cu prietena mea la ea, tocmai de venisem de la strand, stateam in pat cu ea si efectiv doar ne sarutam, eu eram in shorti de baie iar el in ceva pantaloni scurti de blugi, ne-am sarutat pana cand m-am terminat iar sperma a trecut putin pe shorti dar nu stiu exact daca a ajuns si la el pe blugi, m-am dus dupa la baie si m-am schimbat. Toata lumea pe care am intrebat-o a spus ca nu poate sa ramana dar acum imi spune ca are greturi dimineata de cam 5 zile, este posibil sa fie?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu se poate asa ceva. Crezi ca ramane gravida wireless? Iti recomand canalul de Youtube Barza vs Sexul ca sa mai inveti cate ceva. Poate i-l dai si prietenei tale ca sa stie si ea despre ce implica sexul si alte detalii importante pe care ar trebui sa le stie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fia gravida.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu ai citit ce ai scris?

| Marius22222222222 a răspuns:

Doamne fereste ce intrebari prostesti

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Nu este posibil.

| andreimihai2004 explică:

Tin sa mentionez ca ea ia si niste medicamente de cateva zile cam de o saptamana si ceva dar ea are greturile doar de 5 zile