| iubitica1 a întrebat:

Este adevarat ca prima dragoste nu se uita niciodata?

16 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Și dacă la prima partidă erai beat?!

| RAY a răspuns:

Cam da, depinde de fiecare desigur, personal afirm ca da

| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte multa lume admite ca DA. Inca putin si vei constata chiar tu din propria-ti experienta. happy

| OnuOnulică a răspuns:

E complet fals. Nu neapărat...dar depinde de situație.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat.

| J0B0MAT a răspuns:

Dap.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intr-o oarecare masura, face parte din amintirile tale.
Inca-l mai stiu pe tipul ce l-am placut de la gradinita pana prin liceu. Dar nu poti sazici ca mai simti ceva...doar iti aduci aminte si zambesti.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai nu cred ca se uita.

| Staind a răspuns:

Nici a doua, nici a 3a. Si tot asa.
Prima e mai intensa, pentru ca e prima si-atat.

| NameHarris a răspuns:

Este adevarat nu o sa uiti niciodata indiferent cum s-a terminatwinking Eu si acuma imi amintesc cum a fost chiar daca a fost acuma 6-7 aniwinking Plus de asta am ramas prieteni foarte buni

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu prea

Răspuns utilizator avertizat
| DarkCrina a răspuns:

Da.
Si nu doar atat, decat daca ai alzheimer

| EaSports a răspuns:

Nu este adevarat. Toti spun ca este dragoste atunci cand iti place de cineva, cand il iubesti, cand il respecti, cand faci multe pentru el/ea. Atunci cand te intalnesti cu cineva pentru prima data pe o durata de exemplu de 3, 4 sau 5 luni exista si dragoste, si deprindere, te pupi, te saruti, poate faci si sex, dar asta nu inseamna ca totul e bine. Poate cineva este cu un baiat pentru prima data din frica de a nu fi singura si nu din dragoste. Atunci cand prinde la minte si are un alt baiat cu siguranta ca nu se aduce aminte despre fragostea care a facut-o din frica.

| Oaky98 a răspuns:

Asa este, prima dragoste nu se uita niciodata happy

| Mindilica a răspuns:

Da, este adevarat, chiar daca a fost doar platonica. Asta se intampla doar la femei. Barbatii nu uita prima femeie cu care au avut o aventura si cu care s-au simtit minunat. Chiar daca se casatoresc, tot se mai gandesc la fosta.