| razvanmuresan2011 a întrebat:

Este adevarat ca sexul te scapa de cosuri?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De farmacii ai auzit?

Depinde care sunt cauzele apariţiei acneii.
Nu există o regulă generală care îţi poate garanta acest lucru.

| sylar2007 a răspuns:

Dar si cosurile te vor scapa de sexlaughing

| devilll a răspuns:

Vrajala stiu curve care-s pline de cosuri.

| MyFirstLove a răspuns:

Da

| Liviu_2019 a răspuns:

E o prostie, crede-ma ca stiu persoane care nu sunt virgine si au cosuri. Asta cu sexul si cosurile e o prostie CREDE-MA.

| doctginecolog a răspuns:

Aberatii de doi bani cum esti si tu, depinde de ten si de persoana.asa ca lasa labareala si fugi tare, daten sangeeee qij nanen qoirolling on the floor

| Geo17 a răspuns:

O sa rasp simplu.DA.

| denisuka1 a răspuns:

Da

| michaels a răspuns:

Te scapa si de laba cateodata

| pettrea a răspuns:

Da asta este adevarat, au fost facute mai multe cercetari de catre savanti si au ajuns la concluzia, ca este adevarat