| anonim_4396 a întrebat:

Este diferenta mare daca intr-un cuplu fata are 1, 68m iar baiatul 1, 88m?

Răspuns Câştigător
| mariazet45 a răspuns:

20 de cm

12 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Daca ar fi de aceesi inaltime, sau apropiati ca inaltime, dar nu s-ar potrivi din alte puncte de vedere..., atunci ar fi o problema!
Dar daca se iubesc si se simt bine impreuna... e tot ce conteaza!

| ShaKuri a răspuns:

E bine... nu stiu dc ai intrebat. chiar nu e nimic ...ciudathappy

| cami_6226 a răspuns:

Nu prea le sta bine impreuna, dar daca se inteleg si se iubesc, asta chiar nu conteaza.

| mihalitza a răspuns:

Diferentele pe verticala, se anuleaza la orizontala, asa ca stati linistitihappy

| LittleZyzy a răspuns:

Nu vad care e problema. oricum nu asta conteaza intr-un cuplu.conteaza sa va simtiti bine, doar nu va e rusine sa mergeti pe strada k e el mai inalt cu 20 cm.

| alexutzza_3733 a răspuns:

Daca va iubiti chestia asta cu diferenta de inaltime chiar nu conteaza...hee hee

| catalinten a răspuns:

Nu. Mai rau ar fi fost sa fie invers happy

| madalina3005 a răspuns:

O sa iti raspund cu alta intrebare...pe voi va deranjeaza? pentru ca daca voi sunteti ok, chiar nu conteaza. Stiu cupluri cu diferente mai mari, ea are 1.60 iar el 1.92, asa ca...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU. 20 de cm nu e mult!
Daca era invers, erati ca Moni si Iri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, mai ales ca tipa mai poate purta si tocuri... oricum, si fara tocuri e ok...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal k nu... daca pe voi nu va deranjeaza nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E totul ok...La urma urmei dupa parerea mea baiatul trebuie sa fie mai inalt in cuplu...Si daca va iubiti chiar nu conteaza inaltimea...si eu am 1.92...Unde credeti ca imi gasesc prietena aproape de inaltimea mea? E de ajuns 1.70 aprox... E normal ca fata sa fie mai mica de inaltime.